Przejdź do treści

O nas

Kilka słów o naszej firmie

Przyświeca nam jakość i doświadczenie. Poznaj Ada Neon

Co powinieneś o nas wiedzieć?

Na pewno to, że jesteśmy już dość starzy. Istniejemy od 1995 roku. Od początku specjalizujemy się wyłącznie w produkcji neonów. Blisko trzydziestoletnie doświadczenie czyni z nas jedną z najbardziej profesjonalnych firm w Polsce, a pewnie i nawet w Europie.
onas1

Jakie przyświecają nam cele?

Naszą misją jest tworzenie wyjątkowej identyfikacji dla Twojego biznesu. Robimy to dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wyróżniamy Twój sklep, lokal czy firmę kolorową i ekspresyjną reklamą świetlną. Neony zawsze przyciągają wzrok. W dzień i w nocy klient szybko Cię dostrzeże. Sprawiamy, że nikt nie przejdzie koło Ciebie obojętnie.

Czy mamy jakieś atuty?

Oczywiście. Przede wszystkim najwyższa jakość produktów. Pilnujemy tego, aby użyte przez nas materiały odznaczały się najwyższą jakością, dzięki czemu tworzymy dla Ciebie neony idealne.

Pozostałe nasze atuty to doświadczenie, profesjonalizm, terminowość. Doświadczenie i profesjonalizm szlifujemy nieustannie od 1995 roku. Wtedy wystartowaliśmy, ale nie zatrzymujemy się. Pomimo ogromnego doświadczenie nie próżnujemy, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i dzięki nim tworzymy najlepsze reklamy świetlne w Polsce i Europie.

onas2
onas22

Jakie zalety ma reklama świetlna?

Neony są przede wszystkim wyjątkowe, jednocześnie oldschoolowe i nowoczesne.

Ponadto wyróżnia je niski pobór energii, nieduży koszt eksploatacji, mała awaryjność, łatwy montaż, wiecznie żywa i przyciągająca wzrok barwa świetlna, odporność na czynniki atmosferyczne, żywotność nawet do 80 tysięcy godzin świetlnych.
Produkujemy neony dla całej Polski i Europy

Odezwij się do nas. Zaprojektujemy i wycenimy reklamę dla Ciebie