Przejdź do treści

Neony wewnętrzne

Wewnętrzna reklama świetlna

Neony wewnętrzne

Kilka lat temu reklama neonowa zaczęła być wypierana z rynku przez często spotykane litery blokowe, litery podświetlane czy kasetony. Jednak wiemy, że w reklamie chodzi o to, aby czymś zaskoczyć, odróżnić się, być innym od wszystkich…

Istotą reklamy jest wyjątkowość.

Kolorowa i ekspresyjna reklama neonowa wyróżnia się wśród innych szyldów. Jaskrawe, pełne życia barwy przyciągają wzrok. Mało tego – plastyczność materiału stwarza niebywałe możliwości nadania Waszej prezentacji fantazyjnych, unikalnych i indywidualnych kształtów oraz wzorów.

Reklama neonowa to idealny sposób na zaprezentowanie nazwy, numeru telefonu, branży, produktu czy logotypu Twojej firmy. Zamontowane w oknach wystawowych, stanowią atrakcyjną, a także – co ważne – oszczędną formę reklamy świetlnej.

Równie dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta jest obramowanie witryny, czy też okna wystawowego świecącymi rurami neonowymi. Można je montować niezależnie od lokalnych przepisów i restrykcji w sposobie eksponowania reklamy.

Na indywidualne zamówienie oferujemy Państwu neony artystyczne w wybranym kolorze, stylu i rozmiarze. Montowane są na kilka różnych sposobów – zabudowywane w Plexiglas lub montowane w ramkach, wykonywanych z różnych materiałów, w zależności od Państwa potrzeb.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jakie mamy w produkcji tego rodzaju reklam – nasze realizacje przyciągają wzrok i uwagę, przez wiele lat pozostając w idealnym stanie i zachowując wciąż świeże barwy. Zapraszamy do kontaktu!

Wyróżnij się kolorową i ekspresyjną reklamą świetlną